m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

WIECZOREK RODZINNY

Zgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej w Bąkowicach, już po raz kolejny, uczniowie klas IV – VI wraz z wychowawcami, przygotowali dla swoich rodziców inscenizację z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Uroczysty wieczorek rodzinny odbył się w czwartek 5 czerwca 2014 roku. W tym szczególnym dniu, swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Wójt – Barbara Bednarz. Dzień Mamy i Taty jest szczególnym świętem, które nie tylko pozwala na przeżywanie wspólnych radości, ale także wzmacnia więzi rodzinne oraz przypomina o okazywaniu swojej miłości i wdzięczności. Do tak ważnego wydarzenia uczniowie naszej szkoły przygotowywali się od dłuższego czasu. Wszystkie najważniejsze słowa: kocham, przepraszam i dziękuję, były ukryte zarówno w wierszykach, jak i piosenkach. Dzięki nim uczniowie mogli przekazać, co czują i myślą. Na zakończenie przedstawienia dzieci rozdały własnoręcznie wykonane kwiaty. Wszystko to dla swoich ukochanych rodziców.  Tego dnia nie brakowało podziękowań, braw i wzruszeń. Uwieńczeniem uroczystego wieczorku był słodki poczęstunek, który został przygotowany przez dzieci i rodziców. 

Takie spotkania są bardzo istotne zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Są okazją do wyrażenia podziękowania za trud, jaki rodzice wkładają w wychowanie swoich pociech. Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy Szkoły Podstawowej w Bąkowicach składają wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i sił oraz samych radosnych chwil w życiu.

 Magdalena Gorczyńska

wstecz